Sunday, May 1, 2011

Bacardi koola?

Nii, just jõudsin koju, kõige mõnusam on see, et ma lähen umbes täpselt 3 tunni pärast uksest välja ja astun bussijaama poole. jah tööle.
Kuidas rinkal oli? Üllatavalt mõnus koos ülimaheda seltskonnaga eesotsas Jason:D Laupäeval jõudsime kohale mingi pool 2 või nii ja asusime asju maha laadima. Mina kui BMW peamehaanik tegelesin ainult bemmiga, võtsin pakud alt, sõõrud kontrollisin üle, aknad puhtaks, õli, tosool. Sama tegin ka Rauli autoga. Siis läksime regama, kuna samal ajal algas Tõnise esimene treening sõit läksin aitasin tal valmistuda: Rihmad kinni ja tuld.
Esimese korra kohta päris normaalne, aeg oli nii 1.43 ja peale. vaikselt seal tiksusime. Pärast läksime poodi(Tõnise sünnipäev ju) ja ostsime mõned joogid, carriba rummi, smirnoffi ja õlut. Plaan oli ikka Tõnise terviseks võtta. õhtul oligi aeg, grillisime ja sõime, Rolts oli parajalt joonud ja rääkis kilde:D Erko ja Rolts läksid minema ja meie alustasime Jasoniga soojapesu selga jooma. Mina lõpetasin mingi pool 2 öösel kuna Jason käskis mul magama minna. Öösel raisk läks jalg ka krampi ja Jason laiutas ka telgis krt krt krt.
Hommikul äratati mind manomeetriga, kuna ma olin rattad jätnud kinni keeramata, kell oli vist 10 hommikul. Jason magas edasi ja ma läksin maad kuulama. Möödusid trennid ja kval. Kvalis oli tõnis 9s. Tõnis kurtis, et auto on pidurdusmaa peal närviline ja loobib perset. Ei jäänud muud üle kui Pihlaku käest võtta tiib. Monteerisime külge, nägi isegi päris hea välja. Mina panin samal ajal kaamera sisse ja kontrollisin kõik üle. Kui autod rehvisoojendus ringile läksid olin suht närvis, tundus, et midagi läheb nihu. Läkski, Tõnis tõmbas 2 käigu lülitusega käiguhoovastiku puruks, see oli Rauli öine keevitus. egas midagi, läksin boksis auto alla ja tala minema keevitama ja tagasi.
2 sõitu ootasime tükk aega, see läks lahti mingi kell 6 vist. Tõnisele ütlesin nii palju, et too auto tervena koju. Seda ta ka tegi. Stardis võttis ta esimese kurvini 3 kohta ära ning tõusis 12ndalt kohalt 9ndale. Esimese ringi lõpuks oli ta tõusnud veel 3 kohta ning oli 6s, otse Klooreni taga. Püsis ta seal 3 või 4 ringi kui oli kadunud, mõtlesin, et nüüd panigi välja aga ei tuli Kalmisti järel ilusti. Lasi pidurdusmaa pikaks ja sõitis otse põldu. Vist oli ka kellegil probleeme diffriõliga, raibe lekkis ja seda igale poole. Lõpetas Tõnis esimese etapi bemmiga kokkuvõttes 12ndana.
Kuigi peale seda sõitu läks ju S1600 rajale, ehk siis meie tiimist Raul. Start oli enam vähem korralik, sai kohe minema ja hoidis oma positsiooni. Hall käperdas omal stardi ära(sidur oli perses) ja startis viimasena, kuna ta mõtles, et ta on nii kõva mees ja sõidab järgi teistele siis sellega ta failis ja sõitis viimases kurvis üle äärekivi lohakalt ja maandus mullavallis. Meie tiimile tuli 1 võidukarikas juurde Rauli näol.
kell 22.35 hakkasime rahvaga tagasi sõitma, ahjaa, ma lõin oma näpud ka sodi suht, asfalt tuli kaklema...
selleks korraks kõik.

No comments:

Post a Comment