Sunday, February 20, 2011

Eksime pärnus ja loeme lehte.

1 õlu palun.
Mõtlesin jälle oma tegemistest kirjutada, nimelt on olnud tore nv jällegi. Kusjuures enamus nv-d on kodus istumised olnud ja alati räägin ühe inimesega msnis, ilmselt ma ei tule teistele meelde. See nv on olnud küllaltki võimas kui seda võib nii nimetada. Eile käisin venna sünnipäeval, suhteliselt põnev oli. Alustuseks läksin panin hommikul auto käima- plaan oli meie autoga minna, läksin käisin poes korra ära ning tagasitulles mõtlesin, et saab juba minna. Vot tak aga opel nagu ikka paneb näkku- soojendus lüliti siis seekord. Sõitsin korra garaaži ning võtsime tõnniga katte maha eeldades, et mootor on külmunud, sittagi.
Sõitsime maale, võtsime tädimehe auto ja läksime Türile. Ostsime mõned asjad, paar maltsa(lille) ja siis tuld Laupale.
Väga asjalik, kõik jõid v.a mina Karl ja Kristjan. Ladusin oma mudelit kokku vaikselt. kui kõik peaaegu koos oli läks osa rahvast minema. pakkisin ka asjad kokku siis ning lebotasin diivanil.
Kuna ma olin kaine pult pidin mina sõitma tädimehe autoga: Renault Thalia-ei ole just kõige mugavam auto ega kõige ilusam aga igatahes liikusime shortcuti poole mis viib suure-jaani välja. Läks aga nii, et pidin Põikva peale keerama mina muidugi panin otse edasi. Järsku tuleb ette silt "Pärnu maakond" wtf nagu helistasin vennale, et kas pidin Põikva peale keerama? Sain jaatava vastuse. Oii mis mahedad teed seal olid, kahju, et selle saraga sõitsin.
Lõpuks tädi juurde jõudnud läksn panin opeli sooja. Imekombel töötas puhur...
Koju jõudes pakkisin Robika lahti ja alustasin kokkupanekut. Lõpetasin kell 3 hommikul ning jätkasin veel täna 2 tundi. Suht mõnus on nii tööd teha õlinäpp nagu mulle öeldi.
Täna peaks tegema mõned liiklustestid ja siis sööma ja siis ja siis magama äkki.
26. veebruar on võistlused jällegi, seekord siis Off-road, kui ma õigesti mäletan siis oli 27 on-road, seega tuleb tore nv.
Sõitma lähen ilmselt Durangoga ja Piktoriga. Vennas ootab uut rinka autot, et saaks selle juba soetada.
Tulevikust kaugemas plaanis rääkides, sain endale praktika koha Kõos. Millega ma seal hakkan käima? Vend ütles, et ostab mulle tsikli:P nicee:D mulle meeldib.

No comments:

Post a Comment